extra-foto.com.pl

Agencja UX

Agencja UX The Story opowiada historię na różne sposoby. Jedną ze specjalizacji, jakie obrała nasza firma, są badania kliniczne w przyszłości. Stojący za tym projekt #Human Behind Every Number. Ma on pokazać, że każdy numer: telefonu, PESEL, polisy ubezpieczeniowej to tak naprawdę konkretny człowiek ze swoją historią. Operowanie numerami na oznaczenie pacjentów jest wygodne pod względem technicznym, przyczynia się jednak do dehumanizowania pacjentów.

Kolejnym, bardzo ciekawym projektem, jaki realizowała nasza agencja UX, była platforma cyfrowa, pozwalająca na prezentowanie budżetów jednostek samorządowych, domyślnie miast. Pieniądze płynące z podatków i wydawane w bezpośrednim otoczeniu wyborców wzbudzają dużo emocji. Komunikowanie danych decyzji oraz powodów ich przeprowadzenia jest wyzwanie. Przygotowana przez nas aplikacja znacząco ułatwia urzędnikom samorządowym wizualizowanie swoich decyzji i klarowne uzasadnianie ich sensowności.

W The Story zrealizowaliśmy już dziesiątki różnorodnych projektów. Nasza agencja UX za wiele z nich otrzymała prestiżowe wyróżnienia. Cały czas uczymy się nowych rzeczy, dzięki czemu możemy naszym klientom oferować usługi na coraz wyższym poziomie. Wiedza nie boli, bolą stracone pieniądze. Oprogramowanie, które dla ciebie przygotujemy, będzie bolało co najwyżej waszą konkurencję.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 28.04.2019 18:45:13)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć