extra-foto.com.pl

Akcesoria łazienkowe retro

Miłośnicy stylu minionych dni wprowadzają go nie tylko do swoich ubiorów, ale i do wnętrz, w których mieszkają. Składają się na niego charakterystyczne elementy, które warto skopiować, jeśli chcemy cieszyć się podobnym klimatem we własnym domu. Jakie akcesoria łazienkowe retro sprzyjają odtworzeniu pod własnym dachem stylu ubiegłego stulecia?

Wyposażanie łazienki warto zacząć od skupienia się na poszukiwaniu produktów w odpowiedniej kolorystyce. Akcesoria łazienkowe retro najczęściej wytwarzane są w kolorze starego złota, rzadziej srebra. Inaczej będzie z wanną: dla takiego stylu charakterystyczna jest biała wanna o wygiętej linii, stojąca na nóżkach. Buduarowa retro łazienka nie może obejść się bez wielkiego lustra i oświetlenia, na które składają się kuliste lampiony. Do tego puszysty dywanik i klimat gotowy.

Warto jednak pamiętać, że diabeł tkwi w szczegółach i zadbać, żeby drobne akcesoria łazienkowe również były w spójnym stylu. Haki, półki, mydelniczki, stojaki na szczoteczki, kubki, pojemniki na mydło… Kiedy dobrze poszukamy, każdy z tych elementów znajdziemy w odpowiedniej estetyce. Jeśli nie mamy szczęścia do polowania na antyki na pchlich targach, możemy kupić je w odpowiednim sklepie. Wszystko po to, by cieszyć się łazienką o niepowtarzalnym charakterze.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 01.11.2018 01:07:17)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć