extra-foto.com.pl

Barmani na wesele

W historii niemal każdego z nas nastaje moment, gdy wychodzimy za mąż/żenimy się – to wydarzenie jest jednym z najważniejszych w naszym całym życiu, dlatego przygotowania do tej imprezy zaczynamy już wiele miesięcy (a czasem i lat) wcześniej. Jak zaplanować zawarcie swojego związku i wesele? Oczywiste, że tyle jest stanowisk, ile osób biorących ślub. Lokalizacji, w których wypada zorganizować tą jakże wzniosłą uroczystość jest wiele, jak i kapel muzycznych czy możliwości jedzenia na weselu – i dokładnie na tym zagadnieniu trzeba się zatrzymać, ponieważ jedzenie na weselu jest tak samo ważną składową imprezy co zespół czy sami młodzi.

W obecnych czasach oprócz najpopularniejszych zestawów obiadowych czy zakąsek można znaleźć wiele sposób ubarwienia strony kateringowej organizowanej imprezy – różnej maści stoły wiejskie i swojskie, tańczące prosiaczki czy rzeczne sushi są już na porządku dziennym, jednak nie do każdego wesela się nadają – w opozycji do dobrego barmana na wesele, który ubarwi bez wyjątku każde wesele!

W jaki sposób szukać ekipy, której barmani na wesele dojadą bez opóźnień i w wcześniej uzgodnionym zespole? Trzeba bazować na rekomendacjach naszych przyjaciół, jak również tych znalezionych w internecie, w szczególności w serwisach ślubnych. Wprawdzie nie można ufać im w 100%, ponieważ część opinii może być generowana nieuczciwie lub sponsorowana, lecz w większości przypadków takie opinie na pewno dadzą nam dużo rozeznania na rynku. Poziom usług ekipy, która chce nam zapewnić barmana na wesele łatwo sprawdzić – większość z tych ekip barmańskich bez problemu zapewni nam możliwość tymczasowego wejścia na inne wesele, gdzie będzie obsługiwać gości ich barman, aby dać nam możliwość sprawdzić go w trakcie pracy.

Barmani na wesele obligatoryjnie są odpowiednio ubrani (obowiązkowo biała koszula z długim rękawem i duża muszka + czasem dodatkowe ozdoby), w trakcie wesela natomiast wytrawny barman umie dopasować zarówno swoje zachowanie, jak i prezencję do szalejących gości (np. zdejmując muszkę i delikatnie rozpinając koszulę), ale przenigdy nie weźmie alkoholu do ust w trakcie trwania imprezy.

Należy również sprawdzić zaplecze barmana na imprezę – czy posiada własną zastawę, wystarczającą ilość „szkła” do obsługi naszych gości oraz przede wszystkim – menu, jakie oferuje. Często jest bowiem tak, że typowy drinkbar weselny to jedynie drinków i to wszystko, a życzenia specjalne gości są zbyt dużym wyzwaniem. Sztandardowym mottem dobrego barmana na imprezę powinno być „Zrobimy dla Ciebie każdego drinka!”, a menu na drinkbarze weselnym to jedynie propozycją dla niezdecydowanych gości na naszym weselu.


Ocena: 3/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.1005941, Długość geograficzna: 20.620149099999935

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 28 (ostatnio: 05.05.2018 17:15:43)
  • yahoo: 9 (ostatnio: 05.06.2017 07:03:55)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć