extra-foto.com.pl

Blaze i megamaszyny zabawki prosto z kreskówki

Twoja pociecha całe dnie poświęca na oglądanie kreskówek? Nie udaje Ci się znaleźć sposobu na zainteresowanie jej czymkolwiek innym? Rozwiązanie znajdzie się teraz. Wręcz dziecku zabawkę-postać z jego ulubionego serialu animowanego! Od tej pory będzie mogło opowiadać bajkę według własnego pomysłu i bez przerw na reklamy, a do tego we własnym pokoju.

Blaze – kto to i skąd zna megamaszyny?

Blaze nie jest dzieciakom obcy, poznały go jako monster truck z serialu animowanego monster truck. Nazywa się strasznie, ale poza tym nie ma w sobie nic przerażającego. Mali widzowie podpatrują perypetie, które przechodzi z przyjaciółmi – megamaszynami – i swoim właścicielem AJ’em (który jest, swoją drogą, ośmioletnim technikiem). Akcja toczy się w mieście Axle City, gdzie wszyscy mają koła, nawet zwierzaki. Teraz zostały zamienione w zabawki specjalnie dla dzieci.

Blaze i megamaszyny zabawki od Fisher Price

Czerwony pojazd z najnowszej serii Blaze i megamaszyny zabawki od Fisher Price zmienia się w wóz strażacki, kiedy trzeba. Zgodnie ze swoim imieniem – Blaze to przecież płomień – ma po bokach płomienne naklejki. Jako szanujący się monster truck ma też ogromne koła. Zabawka wyposażona została w dźwig z działkiem wodnym, jak prawdziwy wóz strażacki. Wydaje też dźwięki – około 25 różnych haseł w najgorętszym języku Europy – włoskim. Używa syren i sygnałów świetlnych, co jest dla maluchów osobną atrakcją. Wszystko wskazuje na to, że odciągnie je od oglądania telewizji na długi czas.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 13.07.2018 12:03:40)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć