extra-foto.com.pl

Butelka eco viking mint

Zastanawiasz się nad zakupem szklanej butelki dla niemowlęcia? Przed zakupem, warto poznać zalety i wady takiej butelki. Poniżej kilka przykładów.

Firma Eco Viking stworzyła linię najbardziej bezpiecznych butelek, jakie są obecnie dostępne na rynku. Butelka eco viking mint została wyprodukowana z wysokiej jakości szkła borokrzemowego, które chroni mleko mamy przed utratą swoich cennych właściwości odżywczych. Dzięki tej butelce niemowlę dostaje pełnowartościowy pokarm. Szkło borokrzemowe to trwały materiał, który jest jednocześnie w pełni bezpieczny dla zdrowia maluszka. Butelkę można bez obaw przechowywać w zamrażarce czy lodówce, myć w zmywarce oraz podgrzewać w niej pokarm w mikrofalówce. Jest odporna na duże zmiany temperatury. Dodatkowym atutem jest silikonowa powłoka, w jakiej znajduje się butelka eco viking mint. Jest to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie, bowiem butelka dobrze się trzyma, jest stabilna, a oprócz tego, jest to doskonałe zabezpieczenie przed stłuczeniem w przypadku, gdy butelka spadnie na podłogę.

Czy butelka eco viking mint posiada jakieś wady? Być może dla niektórych wadą będzie cena produktu. Jednak naszym zdaniem, warto zainwestować w tą nowoczesną butelkę, bo liczba jej zalet jest ogromna.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 16.06.2019 10:53:55)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć