extra-foto.com.pl

Defibrylator szkoleniowy

Defibrylator szkoleniowy to niezbędne urządzenie, które przyda się podczas nauki udzielania pierwszej pomocy. Każdy przyszły ratownik medyczny powinien przejść ćwiczenia z użyciem defibrylatorów treningowych. Obecnie, na rynku dostępnych jest wiele rodzajów i modelów takich urządzeń. Są one bardzo dokładnymi kopiami prawdziwych defibrylatorów, dzięki czemu w przyszłości użycie klasycznego defibrylatora nie powinno stanowić problemu.

Defibrylator szkoleniowy zazwyczaj jest prosty w użyciu. Dzięki wbudowanym, zaawansowanym funkcjom, wydaje wyraźne i proste polecenia, a tym samym prowadzi przez cały proces udzielania pierwszej pomocy osobie poszkodowanej w wypadku. Czynności ratownicze rozpoczynają się od analizy stanu rannego, sprawdzamy rytm serca, następnie następuje impuls defibrylacyjny. Ostatnim etapem jest resuscytacja krążeniowo-oddechowa. Defibrylator szkoleniowy pozwala na realistyczną symulację sześciu zdarzeń dla różnych poziomów umiejętności. Dzięki temu jest idealnym urządzeniem treningowym, nadającym się zarówno do szkolenia profesjonalnych ratowników medycznych, jak i osób bez przygotowania medycznego.

Nowoczesne defibrylatory treningowe posiadają szereg rozbudowanych funkcji. Możliwe jest np. przełączenie trybu pracy na tryb do ratowania niemowlęcia/dziecka. Wiele z tych urządzeń jest odpornych na wodę, mogą więc być stosowane np. na basenie.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 02.06.2019 13:50:36)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć