extra-foto.com.pl

Domy w zabudowie bliźniaczej Kraków

Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody i szukasz miejsca, w którym mógłbyś zamieszkać, z dala od centrum miasta, nasza propozycja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Sprawdź nową inwestycję – Domy pod Stadniną. To nowoczesna, kameralna inwestycja, zlokalizowana na obrzeżach Krakowa, w dzielnicy Zwierzyniec. Domy w zabudowie bliźniaczej Kraków dają poczucie prywatności, ponieważ znajdują się na dużej, 17-arowej działce. Klienci mają możliwość wyboru pomiędzy domem wschodnim, a zachodnim, który jest nieco większy.

Domy pod Stadniną znajdują się w niedalekim sąsiedztwie stadniny koni „Tabun” oraz Lasu Wolskiego. Domy w zabudowie bliźniaczej Kraków to idealne miejsce do zamieszkania dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, a także bliskość natury. Młode małżeństwa, rodziny z dziećmi oraz starsze osoby, które przeszły na emeryturę z pewnością docenią mieszkanie na obrzeżach, z dala od hałasu i zanieczyszczeń dużego miasta.

Domy w zabudowie bliźniaczej Kraków posiadają mnóstwo udogodnień i nowoczesnych rozwiązań. Istnieje również możliwość zamówienia indywidualnej aranżacji wnętrz według upodobań poszczególnych klientów. Zapraszamy do obejrzenia wizualizacji naszych domów na stronie internetowej.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 15.08.2019 19:39:48)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć