extra-foto.com.pl

Elementy małej architektury

Elementy małej architektury to specyficzna grupa produktów, którą produkuje i sprzedaje firma Krosstech. Do tego rodzaju asortymentu zaliczamy m.in. awki miejskie i parkowe, kosze uliczne oraz do segregacji odpadów. Ale także można tak określić tablice informacyjne, meble miejskie, stojaki rowerowe, wiaty przystankowe z zadaszeniami, osłony drzew oraz parkingi dla psów.

Elementy małej architektury – jakość

Wymienione wyżej produkty, wytwarzane przez polską firmę z Krosna cechują się wysoką jakością produktów. Firma stawia na dobrą jakość produktów, tak aby przez wiele lat można się było cieszyć tymi produktami w przestrzeni publicznej oraz sprawny i bezproblemowy przebieg od zamówienia, po produkcję przez oddanie rzeczy w ręce zamawiającego. Firma Krosstech produkuje elementy małej architektury wykorzystując wysokojakościową stal ocynkowaną, stal nierdzewną i malowaną. Jeśli chodzi o podzespoły drewniane stosujemy drewno sosnowe oraz świerkowe.

Klika słów o firmie Krosstech

Firma Krosstech działa w Krośnie i zajmuje się głównie produkcją stojaków na rowery oraz opisywanych wyżej produktów przestrzeni miejskiej. Główny cel firmy to dostarczenie produktów o jak najwyższej jakości oraz bezpieczeństwo.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 03.11.2019 01:06:57)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć