extra-foto.com.pl

Endoskopowa korekta skrzywienia przegrody nosa

Bardzo wiele osób posiada krzywą przegrodę nosową. Z tego względu bardzo często pojawiają się u nich liczne problemy. Można je jednak wyeliminować, a pomóc w tym może endoskopowa korekta skrzywienia przegrody nosa. Na czym polega i co leczy? Dowiedz się tego z naszego dzisiejszego artykułu.

Przede wszystkim zabieg ten ma na celu poprawienie jakości życia osób, które zmagają się z problemem krzywej przegrody nosowej, który jest bardzo często ignorowany. Zdecydowanie zmniejsza objawy i częstość zachorowań na przewlekłe zapalenie zatok. Endoskopowa korekta skrzywienia przegrody nosa jest rekomendowana szczególnie w przypadku osób, u których występują częste i poważne problemy z oddychaniem przez nos co jest spowodowane ograniczeniem lub całkowitą niedrożnością nosa. Po pomoc powinny zgłosić się również osoby, których dotyka mowa nosowa. Również częste krwawienia z nosa, czy nocne chrapanie muszą być skonsultowane ze specjalistą.

Endoskopowa korekta skrzywienia przegrody nosa wykonywana jest w klinice Optimum. Jest zabiegiem jednodniowym – sama operacja trwa około godziny. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie, zapraszamy!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 16.05.2019 13:27:00)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć