extra-foto.com.pl

Etrex 30x

Poszukujesz sprawdzonej i niezawodnej nawigacji, która zawsze doprowadzi Cię do celu? Uprawiając różne dyscypliny sportowe warto mieć pod ręką profesjonalną nawigację ręczna czy wbudowaną np. w zegarek. W takim przypadku nie warto szukać najtańszej opcji, ponieważ nawigacja powinna być niezawodna i nieomylna. Poza tym, jeśli już zainwestujemy w dobrej jakości GPS, możemy być pewni, że będzie nam służył przez wiele lat.

Szczególnie polecamy zwrócić uwagę na produkty marki Garmin. Garmin to sprawdzona firma produkująca akcesoria i gadżety dla sportowców i aktywnych turystów. Marka Garmin znana jest ze swojej niezawodności i profesjonalizmu, a także innowacyjnych funkcji. Jeżeli jesteś osobą, która lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu i nie może usiedzieć długo w jednym miejscu, wypróbuj urządzenie etrex 30x.

etrex 30x to nowoczesna nawigacja ręczna marki Garmin. Posiada mnóstwo innowacyjnych funkcji, jak 3-osiowy kompas, kolorowy wyświetlacz 2,2″ oraz fabrycznie wczytane mapy Garmin TopoActive Eastern Europe z cieniowanym reliefem. Dzięki etrex 30x będziesz mógł spokojnie chodzić po górach, wędrować po lasach, grać w geocaching, a także jeździć na rowerze. Polecamy!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 15.04.2019 08:46:11)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć