extra-foto.com.pl

Gąbeczki do makijażu

Niezależnie od tego, czy malujesz się na co dzień, czy tylko na specjalne okazje, powinnaś zadbać o to, czym i w jaki sposób nakładasz make-up. Jednym z lepszych przeznaczonych do tego produktów są gąbeczki do makijażu, którymi idealnie rozprowadzisz podkład i inne substancje kremowe. Czym wyróżnia się na tle innych aplikatorów? Przekonaj się!

Fenomen gąbeczek do makijażu

Były dostępne na rynku już od wielu lat, jednak swoją popularność odzyskały stosunkowo niedawno. Pojawienie się w sklepach beautyblendera przypomniało kobietom o gąbeczkach do makijażu. Tego typu aplikatory mają postać pianki o specjalnej strukturze składającej się z otwartych komórek. To właśnie do nich przywiera podkład i – co ważne – nie wnika głębiej, pozostawiając produkt na skórze, a nie w sobie.

Jak prawidłowo używać gąbeczek do makijażu?

Jeśli zdecydujesz się na którąś z gąbeczek do makijażu, niezależnie od wybranego modelu, powinnaś pamiętać przede wszystkim o namoczeniu jej przed użyciem. To bardzo istotne, ponieważ aplikator tężeje dopiero po wchłonięciu wody i wtedy jest w stanie nie wchłaniać podkładu czy korektora. Przekonaj się sama, jak wygodnym rozwiązaniem są gąbeczki kosmetyczne. Przetestuj je na własnej skórze!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 30 (ostatnio: 23.07.2019 17:16:01)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć