extra-foto.com.pl

Gadżety dla Krakusów

Zastanawiasz się gdzie w Krakowie można kupić ciekawe, oryginalne pamiątki. Jak znaleźć upominki z Krakowa, które nie będą poduszką lub kubkiem z podobizną smoka wawelskiego i napisem „Kraków”? Znamy takie miejsce. To Krakowskim Targiem!

Krakowskim Targiem to nowa marka odzieżowa na mapie Krakowa. Już wkrótce w ofercie sklepu pojawią się pierwsze produkty – gadżety dla krakusów. Osoby, które tak samo, jak twórcy sklepu kochają Kraków i jego klimat, na pewno pokochają również gadżety dla krakusów, jakie można będzie kupić w sklepie online. A jakie gadżety dla krakusów będą dostępne w ofercie Krakowskim Targiem? Na początku będziecie mogli zakupić modne i wygodne koszulki bawełniane, które będą świetnie prezentować się na krakowskich ulicach. na koszulkach znajdziecie zabawne i designerskie nadruki prezentujące popularne symbole Krakowa. Będziecie mogli wyposażyć się w koszulki z obwarzankiem, krakowskim gołębiem oraz smokiem wawelskim.

Kolejnym produktem, jaki znajdzie się w sklepie internetowym będą modne i trwałe torby na ramię. Idealnie sprawdzą się zarówno podczas spaceru nad Wisłą, a także do pracy czy do szkoły. Serdecznie zapraszamy (już wkrótce) na zakupy!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 01.05.2019 06:31:17)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć