extra-foto.com.pl

Garmin fenix 6x pro solar

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu noszenie zegarków wiązało się z aspektem czysto praktycznym, a dokładniej z możliwością sprawdzenia godziny. W czasach, kiedy nikomu nie śniło się o smartfonach, to właśnie tego typu akcesoria pomagały wyznaczać rytm dnia. W dobie rozwoju technologii, zegarki znacznie wykraczają poza swoją podstawową funkcję, łącząc w sobie wiele nowych rozwiązań. Przykładem tego jest zegarek Garmin Fenix 6x Pro Solar – urządzenie, które idzie z duchem czasu!

Postaw na wielofunkcyjność

Garmin Fenix 6x Pro Solar wyróżnia się przede wszystkim swoimi nietypowymi funkcjami. Po pierwsze, sprzęt posiada nawigację, która jest dostosowana do rodzaju terenu, co wpływa na utrzymanie tempa podczas biegu. Co więcej, w do nawigacji wgrane jest ponad 2000 obiektów narciarskich, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie poziomu trudności do swoich umiejętności. Dla osób uprawiających czynnie sport, tego typu urządzenie może przydać się podczas mierzenie tempa wykonywanych ćwiczeń, czy sprawdzania swojej wydolności oddechowej.

Energia przyszłości

Niewątpliwym udogodnieniem zegarka Garmin Fenix 6x Pro Solar jest fakt, że zasilany jest baterią słoneczną, która zapewnia darmowe ładowanie. Nie masz dostępu do ładowarki? Nic straconego. Z wykorzystaniem światła zegarek wydłuża swoje działanie do 3 dni.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 16.09.2019 23:04:45)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć