extra-foto.com.pl

Głosowanie zakończone

Zachęcamy do zapoznania się z blogiem o psychologii i terapii relacji. Wraz ze zmnianami społecznymi i formułowaniem nowych form i struktur związków i małżeństw oraz rewizji modelu rodziny i małżeństwa coraz więcej uwagi skierowane jest na procesy, które wpływają na tworzenie i rozwój bliskich relacji. Blog www.psychologiapar.pl jest jedną z tych, które opisują – w takiej czy innej postaci – tematy dotyczące związków.

Jest jednak niezwykła nie tylko dzięki swojej merytorycznej zawartości – wpisy tworzone są przez psychoterapeutów i dotyczą dziedzin, które są źródłem radości lub trudności życia w związku czy małżeństwie, takich jak komunikacja, czy role, jakie partnerzy w relacji obejmują – serwis doczekał się uznania również dzięki swojej odważnej formie. O Psychologii Par pisze między innymi ten serwis.

Dlaczego jest oryginalna?

To dobry momemnt, żeby poczytać wpisy na stronie szczególnie o „wspólnym przeżywaniu Świąt”, „zdradzie”, „różnicach płci”, i innych tematach obserwowanych z perspektywy psychologów i psychoterapeutów małżeńskich. Strona umożliwia udział w dyskusji, który możliwy jest również na facebooku.

z wpisu: „Głosowanie na blog o relacjach”

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć