extra-foto.com.pl

GOODRAM 120GB

Technologia idzie do przodu, zwłaszcza jeśli chodzi o komputery. Będące niegdyś niedostępną ciekawostką dyski SSD są obecnie niemalże standardem. Przykładem jest GOODRAM 120GB – niedrogi produkt o ciekawych parametrach.

Podstawowe dane

Podłączymy go do płyty głównej naszego komputera przy pomocy złącza SATA III. Zapewnia to wysokie prędkości odczytu i zapisu. Wynoszą one odpowiednio 555 oraz 540 megabajtów na sekundę. Pojemność dysku Goodram 120GB pozwala wykorzystać go do przechowywania danych najczęściej używanych programów i plików, na których szybkim otwieraniu nam zależy. Wykorzystane przy jego produkcji nowoczesne technologie pozwolą znacząco przyspieszyć pracę komputera. Wykonano go w formacie 2,5 cala, co pozwala na montaż w komputerze stacjonarnym oraz laptopie.

GOODRAM 120 GB – efektywne działanie

Po zainstalowaniu dysku SSD w komputerze wyposażonym wcześniej w rozwiązanie starszego typu, można odczuć znaczący wzrost wydajności. Planując modernizację sprzętu, warto przemyśleć taki zakup w pierwszej kolejności. Oczywiście należy zadbać, by pozostałe podzespoły nie spowodowały efektu odwrotnego, wówczas montaż tylko tego produktu nie da oczekiwanych przez nas zmian.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 06.10.2018 08:50:52)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć