extra-foto.com.pl

Irydolog Kraków

By poznać nasze dolegliwości i znaleźć przyczyny naszych problemów zdrowotnych, nie musimy wcale zamawiać kosztownej serii badań i rezerwować kolejek u wielu lekarzy naraz. Starczy, że zdamy się na irydologię, która na bazie zmian dziejących się w tęczówce naszego oka jest w stanie ustalić nasze istniejące już i nadchodzące choroby.

Stan naszego zdrowia przesądza w dużej mierze o naszym życiu, w następstwie tego nadzwyczajnie ważne jest, by na bieżąco mieć pojęcie, co nam dolega i w miarę możliwości błyskawicznie zareagować i wyeliminować przyczynę kłopotów organizmu. Takie zachowanie pozwoli w porę ustrzec się również niebezpiecznych chorób, jakie bez poprawniej diagnostyki mogą przyjść raptownie. W tym wypadku irydologia może tworzyć znakomite wyjście.

Nie na próżno mówi się, że oczy są lustrem duszy. Przy użyciu irydologii oczy mogą zdradzać nam prawdę o predyspozycjach naszego organizmu do chorób. Specjalista irydolog katowice na bazie badania irydologicznego określi nasz obecny stan zdrowia. Jakie dane mieści tęczówka naszego oka? Profesjonalny irydolog wskaże na przykład choroby genetyczne, którymi możemy być zagrożeni, ale to nie wszystko! Na marginesie ujrzymy, jaki jest stan naszych narządów, dlatego że pokrywa tęczówki niesie naturalnie informacje na ów temat. W niektórych przypadkach rodzaje diagnozy innymi sposobami zawodzą. Oko jest organem, jaki reaguje bardzo szybko, kiedy w organizmie przebiegają ujemne przemiany – na przykład w systemie nerwowym czy krwionośnym.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 23 (ostatnio: 17.05.2018 19:01:35)
  • yahoo: 14 (ostatnio: 06.08.2017 14:57:05)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć