extra-foto.com.pl

Kocyk bambusowy MAYLILY

Kocyk bambusowy MAYLILY jest produktem spełniającym oczekiwania najbardziej wymagających mam i ich najwrażliwszych dzieci. Zaprojektowanego go tak, by kontakt z nawet najdelikatniejszą skórą nie był wyzwaniem. Kocyk jest nie tylko przydatny, ale i estetyczny. Uszyty z wiskozy bambusowej, to antybakteryjny, antyalergiczny i antygrzybiczy produkt. Otacza malucha, nie narażając go na przegrzanie nawet w najgorętsze lato. Dzięki niemu nie musisz martwić się o wygodę swojego dziecka.

Materiał, z którego produkt został uszyty, zadrukowano specjalnym, zaprojektowanym tylko dla MAYLILY wzorem. Kocyk uzupełniono także o przydatne uszy. Z jednej strony są praktyczne – dzięki nim przymocujesz kocyk bambusowy do nosidełka lub zagłówka samochodu (wtedy posłuży za ochronę przeciwsłoneczną). Z drugiej – może posłużyć do zabaw.

Kocyk jest lekki, dlatego łatwo zabrać go ze sobą na spacer, przejażdżkę czy dłuższą wyprawę. Ma wiele zastosowań – posłuży zarówno jako chusta plażowa, jak i otulacz, prześcieradełko lub… zabawny kostium. Z pewnością wyróżni się na placu zabaw. Połączy bezpieczeństwo z wygodą i humorem. Czego można chcieć więcej?

Produkt uszyto na terenie Polski.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 31.08.2018 07:32:57)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć