extra-foto.com.pl

Kompilacje śmiesznych filmów

Baza długo selekcjonowanych śmiesznych filmów z globalnych zasobów netu. Czasem ktoś wrzuca do netu film z wakacji w którym śmieszny sposób przewraca się albo prezentuje inną bardzo śmieszną sytuację.

Mało kto wie że dużo tych śmiesznych filmów w necie w zasadzie nie zniknie. Filmiki modyfikowane są i zmieniane na setki śmiesznych możliwości. W serwisie prezentujemy tylko te najbardziej wartościowe filmiki jakie udało się znaleźć w sieci. Rozrywkowe filmiki skatalogowane są w specjalne kategorie przeróbki seriali i mnóstwo innych filmów zlukaj bo promujemy tylko te najbardziej zabawne.

Czasem filmik nie do końca udany nazywa się mianem spalonego filmiku, natomiast nie bardzo śmieszny filmik potocznie nazywamy sucharem. U nas nie znajdziesz sucharów. Pamiętaj że to co bawi Ciebie, nie koniecznie bawi innych tak więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Niemiłe filmiki na których brat nagrywa siostrę robiąc jej jakiś śmieszny numer, albo kolega robi dowcip współlokatorom z klasy i wszystko rejestruje i wrzuca do sieci.

Kolejnym gatunkiem filmów jaki znajdziesz w zasobach serwisu jest kompilacja wszelkiego rodzaju faili czyli zebranych najfajniejszych wypadków jakie udało się zarejestrować kamerą. Polecamy zobaczyć śmieszne filmy bowiem jest to jedne z popularniejszych filmów w serwisie.

Jeżeli zabawny film jest zabawny tylko dla wybranej grupy oglądających np. kumpli z szkoły czy też prezenterów wcale musi oznaczać że nie jest zabawny dla pozostałych. W rankingu filmów przedstawiamy filmiki według np. upodobań o konkretnych osobach np. o Krzysztofie Kononowiczu, bądź też o medialnym wydarzeniu, nowości na rynku czy parodii telewizyjnego programu. Popularność tematyczna filmów zmienia się z czasem, w określonym kontekście pojawiają się wciaż nowe filmy stanowiące formę zabawnego komentarza wobec codziennej rzeczywistości.


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 49 (ostatnio: 06.09.2018 08:13:15)
  • yahoo: 8 (ostatnio: 17.05.2017 20:44:38)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć