extra-foto.com.pl

Kosz upominkowy dla młodej pary

Sezon ślubny nadal trwa, warto więc pomyśleć o prezencie dla Nowożeńców. Jeżeli Twoi bliscy lub znajomi przygotowują się do ślubnej uroczystości, Ty przygotuj dla nich specjalny, spersonalizowany kosz upominkowy dla Młodej Pary. Najlepszy prezent to ten stworzony samodzielnie!

Daj znać, że Ci zależy

Warto, aby przyszli Małżonkowie wiedzieli, że są dla Ciebie drodzy i chcesz, aby ich zaczynające się właśnie wspólne życie było pełne słodyczy. Wiele Par odmawia teraz prezentów w postaci kwiatów – kosz upominkowy dla Młodej Pary od sklepu internetowego Kosze Okazjonalne jest idealnym zastępcą bukietu, który wkrótce po przyjęciu zwiędnie. Aby mieć kontrolę nad zawartością prezentu można indywidualnie dobrać słodycze, wino i dekoracje kosza – każdy będzie dopasowany do wymagań kupującego oraz by zadowolić obdarowanych.

Personalizacja

Aby prezent był jeszcze bardziej osobisty dostępna jest również opcja dodatkowej papeterii z pięknymi życzeniami na ozdobnym papierze, która wzruszy Małżonków do łez. Jeżeli kosz upominkowy dla Młodej Pary, który wybierzecie, ma być prezentem dla przyjaciół – warto tę opcje rozważyć. Słowa potrafią wyryć się w pamięci na długi czas.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 11.10.2019 16:36:46)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć