extra-foto.com.pl

Kosze parkowe i uliczne

Mała architektura jest obecnie wyznacznikiem jakości bytu. Jej tworzenie wydaje się wyjątkowo konieczne w miejscowościach, gdzie rozwinięty stał się dynamizm i gdzie aranżowane są odrębne miejsca na odpoczynek i rozrywkę.

Coraz więcej miast polskich lokuje pieniądze w nowatorskie rozwiązania w tym zakresie, rozpoczynając od takich elementów jak kosze uliczne i betonowe, poprzez leżaki parkowe, na ocieplanych przystankach kończąc.

Tradycyjnie w przestrzeń miejską wpisują się stojaki rowerowe, ze względu którym z większą chęcią ludzie wybierają się w miasto nie samochodami, ale właśnie rowerami. Stojaki na rowery ułatwiają pozostawienie pojazdu w bezpiecznym, odpowiednim do tego miejscu.

Park to właściwa lokalizacja, aby pobyć w nim z rodziną i przyjaciółmi, dlatego musi być dostosowany do standardów. Pierwszym, co nasuwa się, kiedy zastanawiamy się nad odpoczynkiem w parku, są ławki parkowe. Dostępnym elementem są także kosze parkowe, poprzez które zachowuje się czystość i porządek. W taki sam sposób zadbane są chodniki uliczne – kosze uliczne pomalowane w kwiatki oprócz znaczenia użytecznego, zwiększają także estetykę betonowej dżungli.

Wszystko po to, żeby ożywić ludziom odpoczywanie w mieście i przysłużyć się troskliwości o estetykę miast.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 27.03.2018 09:30:40)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 17.05.2017 17:20:31)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć