extra-foto.com.pl

Kursy kosmetologia Warszawa

Obecnie wiele młodych osób otwiera własne salony kosmetyczne. Jest to doskonały pomysł na udany biznes. Jednak, aby tak się stało, należy mieć odpowiednią wiedzę techniczną i teoretyczną. Kursy kosmetologia Warszawa to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą swoją przyszłość wiązać z tą branżą.

Kursy kosmetologiczne dla kogo?

Szkolenia te organizowane są w Centrum Edukacji Dr Irena Eris w Warszawie. Miejsce to zostało stworzone z myślą o kosmetyczkach, kosmetologach, osobach mających własny salon kosmetyczny oraz dla osób uczących się zawodu. Kursy kosmetologia Warszawa są prowadzone przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. W trakcie szkoleń uczestnicy mają dostęp do szerokiego asortymentu kosmetyków wysokiej jakości marki Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL oraz kosmetyków kolorowych Dr Irena Eris.

Dlaczego warto?

Kursy kosmetologia Warszawa to okazja, aby zwiększyć swoją wiedzę oraz umiejętności praktyczne. Centrum Edukacji realizuje autorski i unikalny program szkoleń. Dostępne są kursy pojedyncze, a także w pakiecie.- Basic, Advanced i Premium. Każdy uczestnik ma możliwość przećwiczenia wszystkich omawianych czynności pod okiem instruktora. W trakcie szkoleń przekazywana jest wiedza praktyczna dotycząca wykonywania zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 21.11.2019 12:13:38)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć