extra-foto.com.pl

Lalki interaktywne

Zastanawiasz się, jaka jest najlepsza zabawka, która nauczy Twojego dziecka wrażliwości i troski o drugą osobę? Odpowiedzią na to pytanie są lalki interaktywne!

Obecnie na polskim rynku można znaleźć wiele lalek interaktywnych. Mnóstwo z nich potrafi mówić, jeść, pić, płakać, śmiać się, siusiać, śpiewać itd. Wybór jest ogromny. Mamy lalki małe i bardzo duże, nawet rozmiarów naszych kilkuletnich dzieci! Producenci prześcigają się w funkcjach, jakie może posiadać lalka interaktywna. Wyglądem przypominają one prawdziwego człowieka. Często do lalki dodawana jest książeczka, w której dziecko może zapisać imię lalki, a także talerzyk i sztućce lub butelka, którymi można nakarmić dziecko.

Co jest najważniejsze w zabawie z lalką interaktywną? Lalki, którymi dziecko musi się zajmować – myć, karmić, usypiać, przytulać – uczą przede wszystkim wrażliwości i troski o drugiego człowieka. Pokazują, że należy troszczyć się i opiekować mniejszymi i słabszymi od nas. Poprzez opiekę nad lalką, dzieci uczą się wykonywać podstawowe czynności życiowe. Karmiąc lalkę, będą lepiej potrafiły same posługiwać się nożem i widelcem, myjąc lalkę, będą same potrafiły sprawniej się umyć. Lalki interaktywne to same zalety!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 11.04.2019 03:25:47)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć