extra-foto.com.pl

Lampa ogrodowa led gu10 ip65

Lampa ogrodowa led gu10 ip65 to stylowa propozycja lampy ogrodowej proponowana przez sklep Leddo. Pięknie oświetli Twój ogród nocą i wprawi w dobry nastrój podczas przyjacielskich spotkań. Lampa jest wykonana z aluminium w połączeniu ze szklaną szybką, wygląda jak reflektor filmowy. Świetnie wygląda w nowoczesnych ogrodach.

Materiał, z którego jest wykonana lampa ogrodowa led gu10 ip65

Lampa ta została wykonana z wysokiej jakości materiału zapewniających jego długotrwałą żywotność i satysfakcję z zakupu. Lampa jest cechuje się wysoko energooszczędnością, bezpieczeństwem użytkowania. Lampa łatwo się montuje ze względu na duży odnóg, który wbija się do ziemi, lampa w tedy jest stabilna i nie porwie ją wiatr lub przewróci deszcz. Lampa ogrodowa led gu10 ip65 jest wykonana tak, aby była odporna na zewnętrzne warunki atmosferyczne.

Kilka słów o Leddo

Leddo to sklep internetowy, który oferuje sprzedaż nowoczesnego oświetlenia ledowego. Lampy dostępne w Leddo to lampy do domów, ogrodów, miejsc pracy, obiektów przemysłowych. Stawiamy przede wszystkim na jakość produktów oraz niezbyt wygórowane ceny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 22.11.2019 13:20:12)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć