extra-foto.com.pl

LEGO City

LEGO City to zestawy klocków, które są utrzymane w tematyce miejsc związanych z miastem. Można znaleźć zestawy, takie jak straż pożarna, sklep z pączkami, czy warsztat samochodowy. Spraw dziecku frajdę i zbuduj z nim prawdziwe miasto z klocków LEGO.

Rodzaje zestawów LEGO

Na rynku są dostępne różnego rodzaju zestawy klocków. LEGO City to jeden z nich, jednak nie jedyny. Dostępne są również takie klocki, jak LEGO Duplo, które dedykowane są małymi dziećmi, LEGO Friends stworzone z myślą o dziewczynkach, LEGO Technic dla chłopców o technicznych zainteresowaniach oraz wiele innych. Występują również klocki, które są stworzone na podstawie gier np. zestawy LEGO Overwatch lub na podstawie bajek i filmów takich jak Toy Story, Star Wars, czy Harry Potter. LEGO City jest poświęcone tematyce związanej z miastem.

Klik słów o historii LEGO

Klocki LEGO powstały niemal 70 lat temu. Świat, który można stworzyć dzięki nim oraz świetną zabawę pokochały miliony dzieci i dorosłych. Klocki stały się bardzo popularne na całym świecie i coraz częściej tworzone na podstawie bajek, filmów i gier.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 19.10.2019 01:13:26)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć