extra-foto.com.pl

Limonka Kaffir

Limonka Kaffir – co to jest ?

Jesteśmy firmą, która sprzedaje różne produkty dla specjalistów kulinarnych pożądających nowoczesnych doświadczeń w kuchni. W naszym sklepie online www.pastry.com.pl znajdziecie dużo interesujących towarów, które możecie wykorzystać w kuchni. Teraz przybliżmy wam fenomen Limonki Kaffir

Przedstawiającosobliwość limonki kaffir przywiera rozpocząć od tego, że można ją spotykać pod rozmaitymi nazwami – papeda, dzika limonka, tajska limonka. Niemniej bez względu na to, jak się ją określi to zawsze należy do rodzaju flor cytrusowych – jest bardzo cytrusowa i pachnąca.

Liście limonki typu kaffir są mocnym szczegółem dań w kuchni tajskiej. Limonka kaffir jest szalenie wonna i bardzo ożywcza, lecz kaffir liście są z zewnątrz: butelkowe i błyszczące a w środku: chropawe i blade. Wystarczytrochę potrzeć liść, aby zwietrzyć wyrazisty zapach. Rześkie liście limonki kaffir podtrzymują swoją jakość przechowywane w chłodziarce przez co najmniej 2 tygodnie – dostępne i nie mniej popularne są również suszone liście limonki.

Warto dodać, że aromatyczne liście kafiru są zbyt twarde, aby spożywać je w normalnej formie – z reguły dodaje się je w ostatniej fazie gotowania. Wiele orientalnych wzorów wręcz wymaga tego, by wykorzystać z tej części limonki kaffir. Wiele ciekawych przepisów można znaleźć na naszym firmowym blogu kulinarnym.

Gdzie nabyć kaffir?

Jeszcze do niedawna kupienie liści kaffir w naszym kraju niemalże graniczyło z cudem, całe szczęście poprzez sposobności sieci internetowej teraz każdy może to zrobić w dobrzewyposażonym sklepie online komfortowo siedząc w ulubionym fotelu. Przykładem takiego miejsca jest chociażby www.pastry.com.pl – dobry sklep online.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.298042, Długość geograficzna: 18.969479699999965

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 14.08.2018 03:58:54)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 27.12.2017 16:58:43)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć