extra-foto.com.pl

Łódzkie Centrum Medyczne

Łódzkie Centrum Medyczne jest placówką bardzo przyjaźnie nastawioną na ludzi. To miejsce, gdzie wyspecjalizowani lekarze spotykają się z osobami potrzebującymi pomocy. W klinice najważniejsze jest dobro oraz bezpieczeństwo każdego pacjenta. Wszystkie gabinety urządzone są w taki sposób, aby pacjent czuł się w pełni bezpiecznie oraz komfortowo. W klinice pracuje ponad 50 wyspecjalizowanych lekarzy. Każdy z nich posiada wysokie wykształcenie oraz należyte certyfikaty, które potwierdzają ich kwalifikacje.

Szeroka oferta zabiegów i badań

Łódzkie Centrum Medyczne oferuje bardzo dużo zabiegów, diagnostyk oraz badań profilaktycznych. Kobiety mogą skorzystać z diagnostyki USG, badań ginekologicznych i prenatalnych oraz zabiegów ginekologicznych. Wśród innych oferowanych usług są zabiegi urologiczne, ortopedyczne, histopatologiczne oraz wiele innych.

Wyjątkowe podejście do pacjenta

Łódzkie Centrum Medyczne oferuje konsultacje u wyspecjalizowanego dietetyka. Lekarz najpierw skieruje na badania, które mają na celu zweryfikowanie przyczyn otyłości lub nieprawidłowej masy ciała. Następnie na podstawie badań, dietetyk ustali plan żywieniowy oraz dietę. Pacjent w trakcie diety jest pod nadzorem lekarza. W klinice można także wykonać zabieg usunięcia blizn potrądzikowych. Jest to świetna opcja dla osób, które mają na tym punkcie kompleksy. Zabieg jest w pełni bezpieczny oraz bezbolesny, ponieważ jest wykonywany za pomocą lasera.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 10.04.2019 22:59:44)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć