extra-foto.com.pl

Magazynowanie żywności

Sklepy internetowe niezwykle dynamicznie się rozwijają. Wraz z wprowadzaniem nowych produktów do swojej oferty mogą one napotkać szereg nieprzewidzianych problemów. Jednym z nich jest magazynowanie żywności, które wiąże się z wieloma prawnymi wymaganiami. Jak spełnić je wszystkie i pozwolić swojej firmie rozwinąć się jeszcze bardziej?

Firma logistyczna Omnipack specjalizuje się w przechowywaniu, pakowaniu i wysyłce paczek dla sklepów internetowych wprost do ich klientów. W naszej ofercie jest także magazynowanie żywności w stu procentach zgodne ze wszystkimi prawnymi wymaganiami. Posiadamy zgody Sanepidu na wprowadzanie żywności do obrotu i działamy w zgodzie ze standardami: Dobrą Praktyką Higieniczną i Dobra Praktyką Produkcyjną. Dla naszych klientów udostępniamy także specjalnie przygotowane magazyny. Dzięki temu masz pewność, że towary z Twojego sklepu mają najwyższą możliwą jakość.

Magazynowanie żywności w firmie Omnipack obejmuje jednak znacznie więcej przydatnych dla sklepów internetowych funkcji. Prowadzimy monitoring dat przydatności każdego z produktów, a dla naszych klientów przygotowaliśmy zintegrowany system, który pozwala sprawdzić stany magazynowe niezależnie od pory dnia – całkowicie zdalnie.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 10.04.2019 19:24:45)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć