extra-foto.com.pl

Mała motoryka zabawki

Za nami już Dzień Dziecka. Twój maluch z pewnością dostał dużą ilość zabawek, które sprawiły, że na jego buzi zagościł uśmiech. Jednak czy otrzymane prezenty nie tylko dostarczają mu odpowiedniej dawki rozrywki, ale również rozwijają jego umiejętności? Czy wiesz co kryje się pod pojęciem mała motoryka? Czy zabawki, które posiada Twoja pociecha mają na nią odpowiedni wpływ?

Mała motoryka u dzieci – zabawki, które uczą

Motoryka ogólna sprawność fizyczna i zdolność organizmu do wykonywania czynności związanych z ruchem. Natomiast mała motoryka jest odpowiedzialna za sprawność dłoni i palców. Powstały do niej specjalne zabawki, które sprawiają, że rozwój maluchów jest o wiele szybszy i przyjemniejsze. Zabawki do małej motoryki doskonalą chwytanie, kontrolowanie ruchów, manipulowanie i koordynację obu rąk. Pozwalają Twojemu maluchowi na doskonalenie swoich umiejętności, a w przyszłości na szybsze usamodzielnienie.

Mała motorykazabawki ze sklepu Edukatorek

W sklepie Edukatorek możesz znaleźć bardzo duży wybór zabawek do ćwiczenia małej motoryki u swojego dziecka. Zamów już dziś zabawkę dla swojego malca, która będzie rozwijać jego umiejętności – mała motoryka zabawki


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 24.06.2018 05:50:22)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć