extra-foto.com.pl

Miasteczko Omis w Chorwacji

Najczęściej wybieranym i zwiedzanym przez Polaków kierunkiem wakacyjnych wypraw jest Hrvatska. Ten cudowny raj posiada wiele atrakcji które spodobają się najbardziej wybrednego turystę.

Jesteś miłośnikiem plaż a także wylegiwania w promieniach słońca – w Chorwacji jest go pod dostatkiem, bowiem to miejsce gdzie statystycznie w ciągu roku bezchmurnej pogody jest najwięcej , a i ilość dni z czystym niebem jest najdłuższa. W serwisie znajdują się informacje o dużych miastach Chorwacji – Zagrzeb stanowiący centrum kulturalne Chorwacji, miejscowości turystyczne takie jak Rab czy Szybenik, Trogir, Split, Hvar, Korćula i Dubrownik to cudowne cuda architektury ściągające setki podróżników z wielu krajów w Europie. W 1991 r. ten uderzająco cudowny śródziemnomorski kraj przyciągał blisko 10 mln zagranicznych turystów z najodleglejszych zakątków Europy.

Spędzano tu przede wszystkim urlopy na wybrzeżu Adriatyku, tam gdzie urokliwość przyrody, ciepły klimat, błękitnie czyste wody Adriatyku . Chorwacja słynie z uroczych miasteczek turystycznych. Oferuje cudowne możliwości do aktywnego wypoczynku i urlopową atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi. W serwisie jest również zestawienie campingi w Chorwacji najbardziej komfortowych i najczęściej wybieranych przez turystów pól namiotowych w Chorwacji. Wiele lokalizacji ujrzeć możemy będąc we własnym łóżku we własnym domu. System Google maps dokładnie pokazuje poszukiwane miejsce zarówno na mapie uwzględniając drogi oraz satelitarne zdjęcia z orbity. Przewodnik stanowi obszerną bazą danych dla urlopowicza wybierającego się na wakacje do Chorwacji.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 45.151053265562865, Długość geograficzna: 14.644775390625

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 45 (ostatnio: 20.12.2017 06:55:22)
  • yahoo: 21 (ostatnio: 17.02.2017 16:59:54)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć