extra-foto.com.pl

Moda na 2018 rok

Moda to ciekawy fenomen. Z jednej strony jest zmienna jak pogoda, a z drugiej są pewne ponadczasowe kroje lub części garderoby, które cieszą się powodzeniem od wielu lat i mówi się, że zawsze będą w trendach. Moda na 2018 rok? Porozmawiajmy o tym!

Moda na 2018 rok – co będzie w trendach?

W tym roku, w naszych szafach królują między innymi;

  • ubrania z nadrukami, napisami czy logotypami. Jest to jeden z przykładów ubrań, które modne są od dłuższego czasu. Lubimy swoimi ciuchami wyrażać opinie na pewne tematy, pokazywać to, co lubimy, a czego nie. Dodatkowo, są one zabawne i często wybierane, zwłaszcza przez młodych ludzi. Ale nie tylko – ciekawe nadruki mogą zdobić także ubrania eleganckiej, 45 letniej kobiety. To piękno mody – nie ma limitów!
  • Moda na 2018 rok zawiera w sobie także wielki powrót dzwonów. Może nie będzie to na taką skalę jak w roku 2000, ale jednak. Dzwony powracają w wersji eleganckiej, dodającej wiele uroku i powabu.
  • Ciekawe, odważne połączenia kolorystyczne – zwłaszcza teraz – na wiosnę i lato. Czas na ciepłe barwy, przyjemne i sprawiające, że uśmiech sam pojawia się na Waszych ustach.

Więcej trendów na ten rok znajdziecie w artykule moda na 2018 rok butiku EyeforFashion. Ciekawe perspektywy i świeże spojrzenie. Zachęcamy do zaglądnięcia. 😉


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 24.09.2018 07:56:30)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć