extra-foto.com.pl

Muira Puama

Co to takiego Muira Puama? Jeśli pierwszy raz spotykasz się z takim pojęciem i zadajesz sobie takie pytanie, koniecznie przeczytaj ten krótki artykuł. To dostępny w sklepie Vapefully preparat, który służy do sporządzania suszu. Wyglądem przypomina kawałki kory, nie susz. Ważne, by pamiętać o tym przy zakupie i nie próbować wydobyć z niego pary w waporyzatorze, gdyż może to skutkować uszkodzeniem urządzenia.

Muira Puama może być podgrzewana w temperaturze od 175 do 200 stopni Celsjusza. To tropikalna roślina o dobroczynnych właściwościach. Jakich? Piszemy o tym dalej. Muira Puama przede wszystkim poprawia wydolność seksualną. Przeciwdziała zaburzeniom wzwodu, eliminuje przedwczesną erekcję u mężczyzn, u kobiet podnosi libido. Jest nazywana drzewem potencji. Poprawia także działanie układu nerwowego i tonizuje organizm.

Jak Muira Puama powinna być przygotowywana? 1 łyżeczkę gotuje się 250 ml wody przez 15 minut, sam napar spożywa dopiero po jakimś czasie, kiedy ostygnie. Ważne, by po 3 tygodniach przyjmowania dwóch porcji dziennie na jakiś czas zaprzestać kuracji.

Jeśli chcesz skorzystać z działania tej wyjątkowej rośliny, zamów ją na stronie Vapefully: https://www.vapefully.com/pl/produkt/muira-puama/


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 10.04.2019 20:18:35)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć