extra-foto.com.pl

Niemiecki Kraków

Coraz częściej firmy, przeważnie międzynarodowe korporacje, oferują dla swoich pracowników dodatkowo kursy językowe. Ma to wspomóc ich rozwój, szczególnie jeżeli pracują na stanowiskach, na których wykorzystuje się znajomość języków obcych. Dużo szkół niemieckiego w Krakowie oferuje opcję zajęć dla pracowników firm

Czego można się nauczyć na takich zajęciach?

Tak naprawdę kwestia ta jest zależna od profilu firmy. Często szkoły językowe pytają, pod jakim kątem uczyć podczas zajęć i na to zwrócić szczególną uwagę. Przykładowo, jeżeli firma zajmuje się rachunkowością i księgowością, to dobrze jeżeli lektor wprowadza podczas zajęć słownictwo z zakresu ekonomii i biznesu.

Jakie kursy niemieckiego dla firm znajdziemy w Krakowie?

Coraz więcej szkół oferuje zajęcia niemieckiego dla firm. Przykładowo Instytut Austriacki w Krakowie, jedna z bardziej cenionych szkół językowych w stolicy Małopolski, oferuje różne typy zajęć niemieckiego w Krakowie. Są to na przykład: treningi indywidualne, szkolenia telefoniczne – training on the job, interkulturalne szkolenie „Etykieta w biznesie“ oferowane jako seminarium weekendowe czy standardowy kurs niemieckiego prowadzony w siedzibie firmy 2 razy w tygodniu. Niemiecki Kraków czeka na firmy.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 10.09.2019 21:08:29)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć