extra-foto.com.pl

Odsysacz do kataru

Katar u dziecka to zmora nie tylko dla malucha, ale również dla jego rodziców. Co zrobić, jeśli dziecko jest rozdrażnione i płacze, a żadne metody na pozbycie się kataru nie pomagają? Wypróbuj odsysacz do kataru, dzięki któremu pozbędziesz się zalegającej wydzieliny z nosa. Sprawdź sam!

Odsysacz do kataru – jak działa?

Odsysacz do kataru, który podłączamy do domowego odkurzacza to skuteczne i bezpieczne rozwiązanie. W celu jego uruchomienia podłączamy go do odkurzacza i ustawiamy siłę ssącą na najniższy poziom. Następnie delikatnie przykładamy końcówkę odsysacza do noska dziecka i zasysamy zalegającą tam wydzielinę. Dzięki przezroczystemu wężykowi, możemy na bieżąco kontrolować ilość usuwanej wydzieliny z nosa. To bardzo pomocne urządzenie, przy uciążliwym katarku u malucha, dzięki któremu ułatwimy dziecku swobodne oddychanie, a tym samym poprawimy jego samopoczucie.

Gdzie możesz kupić odsysacz do kataru?

Odsysacz do kataru, a także inne produkty, takie jak: szczotki, maści nawilżające, czyściki i wiele innych, znajdziesz na stronie Katarek. Możesz skorzystać również z zamieszczonych na stronie, kompletnych poradników, dotyczących leczenia kataru i innych infekcji u dzieci. Przekonaj się sam!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 10.04.2019 22:58:44)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć