extra-foto.com.pl

Oferty sprzedaży mieszkań Kraków

Nadszedł czas, aby pomyśleć o zakupie własnych czterech kątów w mieście królów polskich? Zastanawiasz się, czy wybrać mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego? Dostępnych jest wiele ofert sprzedaży mieszkań w Krakowie.

Mieszkania na sprzedaż w Krakowie

Mieszkania z rynku pierwotnego charakteryzuje często wyższa początkowa cena nabycia, ponieważ zazwyczaj należy doliczyć jeszcze koszt urządzenia mieszkania. Problem ten tylko pośrednio dotyczy mieszkań z rynku wtórnego. Nadają się one natychmiast do zamieszkania, jednak często powinny zostać poddane gruntownemu remontowi. Zazwyczaj do wymiany nadaje się instalacja elektryczna oraz wodna. Mieszkania z rynku pierwotnego wymagają dodatkowego wkładu finansowego na ich urządzenie, jednak instalacja jest nowa i nie wymaga napraw. W grę wchodzi jedynie jego zmiana, jeśli planujesz inny sposób zagospodarowania powierzchni niż został przewidziany przez architekta współpracującego z deweloperem.

Oferty sprzedaży mieszkań Kraków

Jeśli wybierasz nowe mieszkanie to koniecznie zapoznaj się z ofertami sprzedaży mieszkań w Krakowie, które posiada Enklawa Morelowa. Są to atrakcyjne lokale o wysokim standardzie i wieloma udogodnieniami, takimi jak: parking podziemny, windy, nowoczesna wentylacja za pomocą rekuperatorów, okna przesuwne i wiele więcej.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 05.05.2018 13:35:52)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć