extra-foto.com.pl

Osiedle domów jednorodzinnych

W życiu każdego z nas przychodzi taki moment, gdy decydujemy się na opuszczenie rodzinnego gniazda, zakładamy rodzinę i planujemy budowę lub zakup własnego domu. Powstaje wówczas wiele pytań. Gdzie zamieszkać, aby jednocześnie cieszyć się spokojem i być blisko centrum miasta? Istnieje niewiele takich miejsc, jednak jednym z bardzo dobrych rozwiązań jest osiedle domów jednorodzinnych Błękitny Józefów.

Nieruchomość zlokalizowana została w samym sercu Józefowa – otoczona zielenią, z szybkim dostępem do najbardziej niezbędnych placówek typu szkoły, sklepy, obiekty sportowe, czy urzędy. Deweloper zadbał, by każdy mieszkaniec osiedla czuł się tam komfortowo i bezpiecznie. Metraże wahają się pomiędzy 170 a 180 m2. Cena oczywiście uzależniona jest od rozmiaru domu oraz wielkości działki, na jakiej się znajduje.

Osiedle domów jednorodzinnych to przede wszystkim wysoki standard wykonania każdego domu. Wnętrza dostępne są w dwóch stylach – tradycyjnym i klasycznym. Ponadto, każdy dom posiada własny garaż z podjazdem oraz ogród. Budynki nie posiadają skosów, a duża liczba pokoi zapewnia komfort i swobodę wszystkim domownikom.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 10.06.2019 23:37:19)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć