extra-foto.com.pl

Pianki neoprenowe damskie

Pianki neoprenowe damskie to specjalnie zaprojektowane kombinezony, przeznaczone do uprawiania sportów wodnych. Zostały wykonane z materiału, które w idealny sposób izolują ciepło, chroniąc przy tym przed niskimi temperaturami panującymi w wodzie. Są do tego niezwykle wytrzymałe i rozciągliwe, zapewniając przy tym maksymalny komfort użytkowania, nie ograniczając przy tym absolutnie żadnych ruchów sportowca. A ponieważ nie wszędzie woda ma dokładnie tę samą temperaturę, na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli pianek – zaczynając na kroju, a kończąc na jej grubości. Odpowiednie dobranie staje się więc nieco problematyczne, szczególnie dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z windsurfingiem lub inną dyscypliną wodną.

Działają one w bardzo ciekawy sposób. Wiele osób myśli, że po założeniu pianki neoprenowej damskiej nasze ciało jest całkowicie ochronione przed wilgocią. Nic bardziej mylnego. Woda przedostaje się pod piankę, jednak jest ona odpowiednio ogrzewana od ludzkiego ciała. Sportowiec jest więc mokry, ale nie marznie.

Obecnie można dostać wiele różnych modeli pianek. Najważniejszym jest odpowiednie dobranie rozmiaru (powinna ona idealnie przylegać do ciała, aby mogła spełniać swoje funkcje). Pianka neoprenowa damska to absolutny niezbędnik podczas wyprawy nad wodę, jeśli chcesz uprawiać sporty wodne, bez niej ani rusz!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.25470880113038, Długość geograficzna: 21.1376953125

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 28.01.2019 06:01:35)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć