extra-foto.com.pl

Poduszka wałek

Jeżeli masz problemy ze spaniem, na przykład z powodu bólu karku, może Ci pomóc poduszka wałek. Odpowiedni kształt tego produktu ma działanie rozluźniające, dzięki czemu kłopoty z zasypianiem mogą zniknąć.

Poduszka wałek – dla zdrowia?

Produkt ten zapewnia komfortowe ułożenie ciała podczas zasypiania. Kształt poduszki powoduje odpowiednie rozłożenie jego nacisku, które przestaje się koncentrować na karku. Dzięki temu możemy się wygodnie ułożyć i zasnąć bez uczucia bólu. Właściwe podparcie i wysokość wypływają pozytywnie na komfort snu.

Dobry wybór

Poszukując poduszki o takich właściwościach, nie zapominajmy o jej innych cechach. Warto zwrócić uwagę czy posiadają certyfikaty potwierdzające własności zdrowotne (jako wyrób medyczny) i jakościowe. Ważne też, by produkt nie powodował alergii. Dzięki temu będziemy mogli być pewni, że wypełnienie i poszycie będzie mieć korzystny wpływ na nasz organizm. Wykonana oraz czyszczona w odpowiedni sposób poduszka wałek będzie służyć przez długi czas. Jeśli pojawiają się problemy ze snem lub wieczorem boli kark – warto spróbować, gdyż może się okazać prostym rozwiązaniem tych kłopotów.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 17.10.2018 14:43:29)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć