extra-foto.com.pl

Pokrowiec wodoodporny na aparat

Oglądając wysokiej jakości fotografie wykonane pod wodą, czasem zastanawiamy się jak wykonać podobne zdjęcia. Z pomocą przyjdzie pokrowiec wodoodporny na aparat. Ten prosty, ale bardzo szczelny futerał pozwoli fotografować nawet pomimo intensywnych opadów, a nawet kilka metrów pod wodą.

Pokrowiec wodoodporny na aparat – dobór

Wybierając produkt należy znać dokładne wymiary swojego aparatu, a właściwie pełnego zestawu który wystarczy nam do zrobienia zdjęcia. W sklepie internetowym na pewno będzie opisany rozmiar etui, pojawią się też przykładowe modele aparatów, które zmieszczą się w środku. Chcąc fotografować pod wodą, sprawdźmy również do jakiej głębokości ten rodzaj zabezpieczenia będzie spełniał swoją funkcję. Unikniemy przykrej niespodzianki podczas nurkowania.

Wiele możliwości

Etui podwodne to zwarte, szczelne konstrukcje, które ochronią nasz sprzęt przed każdym zanieczyszczeniem – niezależnie czy to będzie woda czy śnieg, kurz lub piasek. Pokrowiec wodoodporny na aparat chroniący przed deszczem wyposażony bywa również w odpowiednie rękawy, które pozwolą dobrać odpowiednie ustawienia aparatu i oczywiście wykonywać zdjęcia bez jego zamoczenia. Ceny takich produktów to kilkadziesiąt złotych.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 02.01.2019 19:41:30)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć