extra-foto.com.pl

Pralinki

W życiu każdego człowieka zdarzają się okazje, które należy w pewien sposób uczcić. Bardzo często zdarza się, iż wymyślenie idealnego prezentu spędza sen z powiek. Jednak nie musi tak być. Idealnym rozwiązaniem jest prezent uniwersalny, taki który sprawi wiele radości osobie obdarowanej. Pralinki mogą być wręczane z okazji imienin, urodzin, rocznicy. Jednak okazji jest więcej. Natomiast słodki upominek może być wręczony wyjątkowej osobie bez okazji. Radość bliskiej osoby jest bezcenna.

Wyjątkowość produktu

Pralinki wykonane są ze stuprocentowego masła kakaowego, dlatego są tak wyjątkowe w smaku. Priorytetem jest utrzymanie całkowitej świeżości produktu końcowego. W tym celu do produkcji używane są składniki najwyższej jakości. Nie są stosowane żadne zamienniki oraz składniki mrożone. Pralinki zawierają tylko wyselekcjonowane składniki. Wśród nich są : orzechy laskowe z Turcji, wiśnie Morello, walenckie pomarańcze oraz migdały z Włoch.

Wysoki stopień bezpieczeństwa czekoladek

Wyroby są w pełni bezpieczne. W produkcji stosowana jest kontrola jakości HACCP, co zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa czekoladek. W ofercie dostępne jest ponad 100 rodzajów czekoladek. Eleganckie opakowanie świadczy o wysokiej jakości całego produktu.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 28.09.2019 05:57:02)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć