extra-foto.com.pl

Radio podtynkowe

Remontujesz swoje mieszkanie i chciałbyś wykorzystać w nim nowoczesne technologie? Wypróbuj radio podtynkowe, dzięki któremu będziesz mógł słuchać muzyki w każdym pomieszczeniu swojego domu. I to bez konieczności instalowania wież stereo lub tradycyjnych odtwarzaczy radiowych.

Radio podtynkowe – nowoczesne rozwiązanie

Jeśli zastanawiasz się, czym jest radio podtynkowe, to już śpieszymy z wyjaśnieniem. To specjalny system, który można wbudować w ścianie lub suficie danego pomieszczenia. Doposażone w odpowiednie głośniki, pozwala na odtwarzanie ulubionych utworów. Dźwięk jest wyraźny, można go regulować bezpośrednio na radiu lub przy pomocy pilota. Takie nowoczesne rozwiązanie prezentuje się bardzo elegancko, a do tego jest niezwykle praktyczne, ponieważ nie zajmuje wiele miejsca w przeciwieństwie do tradycyjnych odtwarzaczy.

Różne funkcje

Radio podtynkowe, podobnie jak to tradycyjne, może być wykorzystywane nie tylko do odtwarzania muzyki czy wiadomości. Jest ono wyposażone w wejścia USB oraz gniazdo pozwalające na wpięcie słuchawek. Dzięki temu będziesz mógł podpiąć do niego telefon, laptopa czy mp3 i z nich odtwarzać wybrane utwory. Radio posłuży wtedy jako głośniki. Sprawdź to i przekonaj się, jakie to wygodne rozwiązanie!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 25.02.2019 22:37:12)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć