extra-foto.com.pl

Redukcje filtrowe

Dzięki produktom takim jak redukcje filtrowe, z łatwością zamontujemy filtry lub soczewki powiększające do obiektywów, których rzeczywista średnica nie daje takiej możliwości. W ten sposób zaoszczędzimy, gdyż w wielu wypadkach nie będzie konieczności dublowania akcesoriów.

Redukcje filtrowe – na co zwrócić uwagę?

Mamy tutaj do czynienia z bardzo prostym produktem. W zasadzie jedynym kluczem doboru są średnice – obiektywu i elementu który chcemy do niego zamontować. W tej właśnie kolejności wymiary są zwykle podawane. Eksperci radzą jednak zwrócić także szczególną uwagę na jakość gwintu – źle wykonany utrudni montaż akcesoriów i redukcji filtrowej na obiektywie. Produkty tego typu powinny być zabarwione głęboką, matową czernią. Jeśli tak się nie stanie – rośnie ryzyko pojawienia się na fotografii refleksów świetlnych.

Dobry sklep internetowy

Kluczem do wyboru odpowiednich akcesoriów jest ich dokładny opis. Dostępność wielu konfiguracji rozmiaru daje szanse dopasowania naprawdę wielu elementów do z pozoru za dużych obiektywów. Nawet w przypadku tak prostym jak redukcje filtrowe, w razie wątpliwości warto zapytać obsługi sklepu – na pewno pomoże.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 19.09.2018 05:59:36)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć