extra-foto.com.pl

Rehabilitacja niemowląt Kęty

Ośrodek Rehabilitacji Ruchowej i Masażu „REHA-JUNIOR” w Kętach utworzyliśmy z myślą o dzieciach, młodych rodzicach a także o tych, którzy poszukują odpowiedniego miejsca na odnowienie sił, relaks dla ciała i duszy w zgodzie z naturą.

Najwyższy poziom naszych usług rehabilitacyjnych zapewnia zespół doświadczonych i wysoko wyszkolonych rehabilitantów w zakresie neurofizjologii dziecięcej oraz masażu. Poprzez ukończone szkolenia u najlepszych profesjonalistów nasi rehabilitanci mają umiejętności, za sprawą których mogą w kompleksowy i na najwyższym poziomie sposób pracować z Państwem.

Prowadzimy terapię neurorozwojową niemowląt, rehabilitację dzieci i niemowląt oraz młodzieży. Plan terapii dostosowujemy indywidualnie do możliwości i potrzeb dziecka. Ułatwia nam to osiągnąć doskonałe wyniki terapii rehabilitacyjnej. Za każdym razem zmierzamy do tego, aby poprzez właściwą stymulację terapia kojarzyła się dziecku z przyjemną zabawą, radością i odkrywaniem siebie.

Chcemy serdecznie zachęcić wszystkich naszych odwiedzających do skorzystania z usług gabinetu masażu. Zapewniamy chwile przyjemnego relaksu i wspaniałego odprężenia, za sprawą doświadczenia i profesjonalnym i komfortowym warunkom, w których wykonujemy zabiegi. Odpowiednio dopasowana muzyka sprawia, że prościej zrelaksować się, a świece i zapachy pobudzą wszystkie zmysły wprawiając w odpowiedni nastrój. Masaż jest najlepszą formą odpoczynku dla Waszego ciała.

Podczas zajęć w Szkole Rodzenia REHA-JUNIOR pozyskasz wiedzę ile i jakie zmiany odbywają się w Twoim organizmie, jak odróżnić symptomy porodu, jak urodzić bezpiecznie oraz z pełną świadomością kontrolować ciało. REHA-JUNIOR – szkoła rodzenia zadba o to, że poznasz profesjonalistów. Poznasz tajemnice właściwego karmienia, przewijania oraz kąpieli twojego maluszka.

Gimnastyka korekcyjna to zajęcia skierowane dla wszystkich dzieci z defektami kręgosłupa, defektami klatki piersiowej, kolan, stóp. Profesjonalna terapia, zadba o to, aby Państwa pociechy rozwijały się jak najlepiej.

Zachęcamy do odwiedzenia nas, zapraszamy Klientów z pobliskich miejscowości takich jak Kęty, Oświęcim, Andrychów, a także Bielsko-Biała.

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć