extra-foto.com.pl

Rękawiczki męskie

Pomimo tego, że przed nami ostatnie podrygi zimy, to czasem rano daje się ona jeszcze odczuć. Szczególnie kierowcy, którzy rano wyjeżdżają na trasę mogą narzekać na problem marznących dłoni. Panowie! Rękawiczki męskie to rozwiązanie dla Was. Wiemy, jak bardzo nie lubicie zakupów i zastanawiania się, która para będzie służyła kilka lat, dlatego dzisiaj podpowiemy Wam, jaki typ rękawiczek wybrać.

Największy wpływ na wybór rękawiczek męskich będzie miało ich przeznaczenie. Wybierają się na narty nie ubierzesz przecież skórzanych rękawiczek, a prowadząc samochód nie zdecydujesz się na grube, wodoodporne rękawice narciarskie.

Rękawiczki męskie– skóra czy wełna?

Do codziennego outfitu najlepiej sprawdzą się oczywiście pięciopalczaste rękawiczki. Modele jednopalczaste nie zapewniają pełnego chwytu – nie będą więc praktyczne. Ponadto zwróć uwagę na materiał rękawiczek. Najlepiej sprawdzą się modele wełniane oraz skórkowe, które ewentualnie będą miały niewielką domieszkę tworzywa sztucznego. To, który materiał wybierzesz jest zazwyczaj kwestią gustu. Skórzane rękawiczki męskie lepiej sprawdzą się w oficjalnych strojach, natomiast wełniane są świetne do casualowej garderoby i wtedy, gdy gustujesz w żywszych barwach. Oczywiście skóra skórze nierówna, tak samo wełna wełnie. Rękawiczki z ekologicznej skóry powodują często nadmierne pocenie się dłoni, a nie o to chodzi – rękawiczki mają gwarantować nie tylko ciepłotę, ale także właściwe oddychanie dłoni. Wysokiej jakości rękawiczki skórzane będą na pewno służyć przez lata.Z drugiej strony rękawiczki wełniane są dużo cieplejsze niż ich skórzane odpowiedniki. Oczywiście też nie wszystkie. Najlepsze są te, wykonane z runa owczego, ponieważ dłonie najlepiej w nich oddychają.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.406374, Długość geograficzna: 16.925168100000064

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 12 (ostatnio: 20.01.2018 20:22:39)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 11.04.2017 19:31:57)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć