extra-foto.com.pl

Sposób na udane wakacje w Hiszpanii

Jeden z popularniejszych i ochoczo wybieranych miejsc w krajach Unii Europejskiej jest ciepła Hiszpania. Każdego sezonu swoje wakacje spędza tu miliony podróżników z całego świata, w tym co roku więcej turystów którzy do tej pory spędzali urlop w Polsce. Kraj ten swój sukces turystyczny uzyskała ze względu na wiele powodów, np przyczynił się do tego zróżnicowany klimat, począwszy od chłodnego i deszczowego na północnym zachodzie, po upalny na terenach Andaluzji .

Atrakcyjność Hiszpanii i ciągle zwiększające się zainteresowanie tym kierunkiem przyczyniło się do stworzenia elektronicznego przewodnika dla podróżników planujących swój urlop w tym kraju. W serwisie znajdują się liczne opisy i podpowiedzi z własnych wyjazdów, odbytych pielgrzymek, fotografie najbardziej popularnych miast w Hiszpanii. Sprawdzona prognoza pogody dla najczęściej uczęszczanych miejscowości, aktualna temperatura powietrza zachmurzenie i pogoda na najbliższe dwa tygodnie usprawnią planowanie poszczególnych dni pobytu.

Ogromną popularnością cieszą się Wyspy Kanaryjskie z ich subtropikalną roślinnością oraz ciekawymi zjawiskami wulkanicznymi. W naszym przewodniku sporo miejsca zajmują opisy najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejscowości nadmorskich. Opublikowane są faktyczne koszty dojazdu i noclegów w hiszpańskich campingach. Spory ruch turystyczny przyczynił się do tego, że lotniska w Las Palmas i na Majorce stały się jednymi z większych portów lotniczych Europy, by ustrzec się przed nieplanowanymi wydatkami i ścisku na lotniskach, warto przed wyruszeniem zaznajomić się z forum o Hiszpanii, gdzie bogato przedstawione są możliwe scenariusze mogące wystąpić w trakcie urlopu.


Ocena: 5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 38.90813299596646, Długość geograficzna: -4.54833984375

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 45 (ostatnio: 27.08.2018 23:17:09)
  • yahoo: 25 (ostatnio: 28.01.2018 14:46:21)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć