extra-foto.com.pl

Stojaki na hulajnogi

Hulajnogi to sposób na sprawne przemieszczanie się po mieście, które od nie dawna stało się bardzo popularne wśród dzieci, młodzieży, ale i nie tylko. Dlatego stojaki na hulajnogi stają się standardem wyposażenia przestrzeni miejskiej. Stanowią one bezpieczny sposób na przechowywanie hulajnogi podczas zakupów w sklepie i zabezpieczają od kradzieży.

Stojaki na hulajnogi – gdzie można je zakupić?

Firma Krosstech zajmuje się produkcją takich stojaków. Firma znajduje się na Podkarpaciu, jednak umożliwia wysłanie stojaka na teren całej Polski. W szczególności takie stojaki na hulajnogi powinny znaleźć się tam gdzie uczęszczają najmłodsi, czyli place zabaw skate parki oraz inne plenerowe miejsca, takie jak na przykład parki, w których przebywa dużo dzieci i młodzieży.

Krosstech – sposób wykonania stojaków

Takie stojaki są wykonywane z najwyższej jakości stali ocynkowanej, stali ocynkowanej i malowanej proszkowo lub stali nierdzewnej. Sposób mocowania może być dwojaki – mocowane do podłoża lub do ściany. Stojaki na hulajnogi zabezpieczą nasz sprzęt przed kradzieżą i w pełni pozwolą się na cieszenie z dnia.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 21.09.2019 19:45:04)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć