extra-foto.com.pl

Stojaki na rowery dziecięce

Jazda nauki na rowerze to bardzo istotny element kształtowania koordynacji ruchowej oraz podzielności uwagi i skupienia dziecka. Stojaki na rowery dziecięce muszą być dużo mniejsze, tak samo jak rowery dla cieci bywają malutkich rozmiarów. Warto uczyć dziecko jazdy na rowerze od najwcześniejszych lat. W tedy istnieje większe prawdopodobieństwo, że zarazimy dziecko duchem sportowym.

Mała architektura Krosstech

Firma Krosstech produkuje stojaki na rower oraz wieszaki do rowerów w garażu. Wszystkie te elementy niezbędne są w naszej przestrzeni publicznej, jeśli zależy nam na swobodnym korzystaniu z jazdy na rowerze. Krosstech pomyślał również o dzieciach. W ofercie znajdziecie stojaki na rowery dziecięce, które powinny być podstawowym wyposażeniem w przedszkolach i szkołach oraz przy placach zabaw. Innymi lokalizacjami, gdzie takie mniejsze stojaki powinny się znaleźć to skate parki i plaże oraz wszystkie te miejsca, które skupiają dzieci i aktywny wypoczynek.

Wygoda i bezpieczeństwo

Używając ze stojaków rowerowych, które są dostępne w miejscach publicznych, jest dla nas wygodne, ale także wpływa to na bezpieczeństwo roweru. Stojaki na rowery dziecięce powinny być podstawowym wyposażeniem przestrzeni publicznej.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 20.07.2019 09:21:50)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć