extra-foto.com.pl

System mes

Szukasz intuicyjnego i elastycznego systemu do ewidencjonowania produkcji. Wypróbuj system mes. To inteligentny system, dzięki któremu obejmiesz ewidencją wszystkie procesy produkcyjne, w tym czynności produkcyjne i około produkcyjne. Do czynności produkcyjnych zaliczamy głównie utrzymanie ruchu, realizacje produkcji, zapewnienie jakości. Serwis, sprzątanie, szkolenia to czynności około produkcyjne.

System mes posiada wiele korzyści. Najważniejszą z nich jest bieżące monitorowanie każdego zdarzenia, dzięki pracy w trybie online. Opera MES to proste i intuicyjne narzędzie z bardzo łatwym interfejsem i poszczególnymi funkcjami. Pomimo prostoty użytkowania narzędzie to idealnie sprawdzi się w pracy nawet w największych organizacjach. Dzięki niemu będziesz dokładnie wiedział, co się dzieje, a wszystkie zmiany zobaczysz natychmiast.

Inne zalety systemu to przede wszystkim redukcja dokumentów papierowych, znaczne ograniczenie błędów ewidencji zdarzeń i natychmiastowa dystrybucja planu produkcyjnego. System mes posiada wiarygodne dane dla wskaźników (OEE) oraz pozwala na udoskonalenie i usprawnienie funkcjonowania całej firmy dzięki bardziej przejrzystym procedurom.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 02.05.2019 13:05:02)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć