extra-foto.com.pl

Szkoła tanga Kraków – zakochaj się w tańcu

Szkoła tanga Kraków

Myślałeś kiedyś, żeby nauczyć się tańczyć? Szkoła tanga Kraków „Conexion” prowadzona przez Szymona i Joannę Nowak poleca kursy na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Tango jest tańcem zmysłów, który potrafi rozpalić drzemiące głęboko uczucia. W tym tańcu poczujesz swobodę – tango argentyńskie nie lubi schematów. Obok podstawowego kroku jest tutaj pełna dowolność. Ważne, żeby Twoje emocje dawały upust w tańcu.

Zakochaj się w tangu

Szkoła tanga Kraków oferuje kursy dla każdego, bez względu na wiek. Nie musisz mieć także partnera. Jeśli jesteś singlem i chcesz poznać swoją drugą połówkę, lekcje zmysłowego tańca są dla Ciebie idealnym pomysłem! Znajdziemy dla Ciebie parę! Wystarczą Twoje chęci i motywacja do nauki. A naukę prowadzą prawdziwi profesjonaliści, dla których tango nie jest tylko pracą, ale również pasją. Szkoła Conexion działa w Krakowie już od 2011 roku. W ciągu kursu uczysz się nie tylko płynności tańca, ale również komunikacji między partnerami czy zdolności improwizacyjnych. W trakcie kursów szczególną uwagę stawia się na technikę i estetykę tańca. Kształtuj swoje umiejętności i rozwijaj pasję razem z Conexion!

Szkoła tanga Kraków zaprasza!

Zapraszamy do szkoły tanga w Krakowie. Na bieżąco tworzymy nowe grupy. Czekamy właśnie na Ciebie! http://conexion-tango.pl


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.0721848, Długość geograficzna: 19.928002500000048

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 23 (ostatnio: 16.05.2019 04:00:18)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 17.02.2017 05:20:34)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć