extra-foto.com.pl

Szkółka kartingowa

W szerokiej gamie usług, jakie oferujemy znalazła się również szkółka kartingowa. Jest ona dedykowana najmłodszym fanom sportów motorowych. W jej ramach staramy się promować aktywne spędzanie wolnego czasu wśród młodzieży jednocześnie rozwijając ich pasje i zainteresowania. Jesteśmy zdania, że taka forma aktywności to doskonała inwestycja w rozwój dziecka.

Szkółka kartingowa – co chcemy osiągnąć?

Jak już wspomnieliśmy, naszym priorytetem jest aktywizowanie dzieci pod kątem ich formy spędzania wolnego czasu. Poprzez to rozumiemy między innymi zapoznanie z budową i obsługa różnego rodzaju obiektów i urządzeń mechanicznych, co tez może się przełożyć na przyszłą pracę. Podczas zajęć w szkółce kartingowej dzieci mają także sposobność zapoznania się z zasadami kulturalnej i bezpiecznej jazdy.

Forma zajęć w szkółce kartingowej

Uczestnicy wezmą udział w 5 spotkaniach, z czego 4 z nich oparte będą na nauce zagadnień teoretycznych i praktycznych. Zwieńczeniem serii półtoragodzinnych zajęć zaś będą zorganizowane przez nas zawody, w których wezmą udział uczestnicy, których szkoliła szkółka kartingowa. Najlepsi z nich otrzymają puchary i dyplomy w dowód nabytej wiedzy i umiejętności.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 22.08.2018 16:46:38)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 21.02.2018 19:01:44)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć