extra-foto.com.pl

Taśmy LED – poznaj specyfikę i rodzaje

Technologia ledowa to teraz bardzo popularne rozwiązanie oświetleniowe stosowane w domu i na zewnątrz. Taśmy LED to jeden z jego rodzajów – cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem. Dlaczego? Jaki jest ich fenomen? Dowiedzcie się z nami!

Troszkę historii Za rok wynalezienia ledów uznaje się 1962. To wtedy, amerykański inżynier Nick Holonyaka skonstruował pierwsze diody tego typu. Duży wpływ na ich rozwój miały także badania Olega Łosiewa, radzieckiego technika radiowego. Taśmy LEDowe zaczęto produkować na szeroką skalę niewiele później. I tak wybiera się ją do dziś jako oświetlenie wnętrz oraz ogrodu.

Taśmy LED – najczęstsze zastosowanie Chyba najczęściej widuje się taśmy led jako oświetlenie schodów i klatek schodowych. Nie tylko wygląda to bardzo estetycznie ale ma bardzo ważną funkcję użytkową. Czyni wchodzenie po schodach bezpieczniejszym. Poza tym, taśmy ledowe to też doskonałe rozwiązanie jako oświetlenie garderoby oraz mebli (puszcza się najczęściej taśmę za meblami). Wygląda to nowocześnie i interesująco. Dodatkowo taśmy led to często także sposób na podświetlenie sufitu.

Sprawdź więcej informacji w sklepie Ledovo – to prawdziwi specjaliści technologii ledowej. Taśmy led z ich sklepu to świetny wybór.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 10.06.2018 18:13:07)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć